Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura evtino

7 000 MKD

Shitet nga: daniel 05 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
GARNITURATA E KORISTENA 4 GODINI I NE E NIKADE OSTETENA SAMO TREBA HEMISKO CISTENJE DA SE NAPRAVI NA NEA BIDEJKI E MALKU ISKASKANA OD MALI DECINJA NA MESTOTO ZA SEDENJE TROSEDOT SE SPUSTA ZA SPIENJE I NEMA NISTO OSTETENO SE SI FUNKCIONIRA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione