Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed i drugo

0 MKD

Shitet nga: Jovan 20 Gush 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava trosed od Mebel Vi, vo odlicna sostojba. Se prodavaat staro radio i star gramofon. Cena po dogovor.
Lice za kontakt: Goce. Mobilen telefon: 071-226-645
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione