Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura trosed dvosed i fotelja

18 000 MKD

Shitet nga: Goran 11 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komplet garnitura (trosed, dvosed i fotelja) od eko koza, krem boja, kako nova!
Leaflet
Në fillim