Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masicka za komjuter Lesnina

2 000 MKD

Shitet nga: Todor 01 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodva masicka za kompjuter Lesnina, visok sjaj, 2000 denari
Kontakt 070 230 922
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione