Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Namestaj

0 EUR

Shitet nga: Даниел 31 Gush 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам намештај
- дневна гарнитура (двосед,тросед и фотеља) со механизам на спуштање во одлична состојба, еко кожа.
Цена 300 евра
-комода за дневна соба
Цена 120 евра
-плакар четворокрилен 183*195 во добра состојба
Цена 100 евра
-Комода 90*100
Цена 50 евра
Кревет - француски лежај со сандук складиште под лежајот, во релативно добра состојба
Цена 90
Даниел
070397481
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione