Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura odlicno socuvana

0 MKD

Shitet nga: irena 08 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam garnitura vo sostav od trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostojba DOBRO SOCUVANI. Izraboteni se od eko koza na stranicite i krem stof na delot za sedenje.
Site elementi od garniturata se so klik klak sistem na spustanje i imaat kutija za cuvanje na postelnina ili nesto drugo....
Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione