Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed na pustanje i fotelja zacuvani

3 000 MKD

5 000 MKD

Shitet nga: ljupco 18 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Trosedot e dosta zacuvan i se spusta 160/200 i fotelja
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione