Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garniture per dhome

170 EUR

Shitet nga: Altin 18 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shesim garniture per dhome dite 3,2 dhe 1 e blere ne ''LESNA'' te Slovenis e perdorur por shume e ruajtur

tel. 070290468
imail. [email protected]
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione