Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva trosedi dve taburetki

85 000 MKD

95 000 MKD

Shitet nga: Nena 26 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dva trosedi i dve taburetki, govedska koza. Trosedite ne se koristeni. Dimenzii 240x 100, taburetki 60x60. Pernicite se podesuvaat vo tri pozicii.

Trosedite se prodavaat i oddelno..
Në fillim