Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOZNA GARNITURA - SIMPO

500 EUR

Shitet nga: Meto 22 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
KOZNA GARNITURA
- trosed
- dvosed
- fotelja

Dobro socuvana kozna garnitura od SIMPO.
Ne e nikade ostetena, nitu izlizana.
Leaflet
Në fillim