Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozna garnitura

0 EUR

Shitet nga: Vesna 15 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava kozna garnitura reflex, od govedska koza, crna boja, zacuvana nikade ne e ostetena, kupena pred 3 godini vo kristina damil, od firma lagado, se sostoi od 4 elementi fotelja, dolg ednosed, dvosed i agol.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione