Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov Dvosed Na Pustanje so Masicka

12 500 MKD

Shitet nga: Dejan 20 Qer 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava kancelariski dvosed kupen od JYSK.

Dvosedot ne e postar od godina dena, mnogu malku koristen.

Materijalot e stof, so zelezni nogarki i drvena konstrukcija. Mebelot e odlicen, nesednat, se prodava poradi odkazuvanje na kancelarijata.

So mebelot ide i masicka gratis.
Leaflet
Në fillim