Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel

Shitet nga: ***** 29 Maj 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Socuvan mebel cena po dogovor

Masa so 6 stolici,masicka za dnevna,spalna 200x150,trosed ,dvosed,fotelja,kujna ,regal i.dr
Leaflet
Në fillim