Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed dvosed i fotelja

20 000 MKD

Shitet nga: Bube Davidovska 18 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Во одлична состојба
Bube Davidovska
075483042
Në fillim