Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agolna garnitura so 4 pernici

10 000 MKD

Shitet nga: Anastasija 17 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава аголна гарнитура со 4 перници. Димензии: 250×183, со механизам на спиење. Цена 10.000 ден. (Има простор за договор)
Anastasija
071/ 34 34 05
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione