Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura FEYDOM

18 000 MKD

Shitet nga: Vladimir 05 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava Garnitura od FEYDOM model Gemini A so dimenzii 300x220 cokoladna boja koristena 3 godini vo ODLICNA SOSTOJBA
Vladimir
070385017
Leaflet
Në fillim