Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komoda i trpezariska masa so stolici

350 EUR

Shitet nga: Силвана 24 Korr 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава трпезариска маса ( 150/80/75 и додаток 50 см ) и 6 столици одлично сочувани.


Се продава комода од чисто дрво со димензии 246/205/52 во одлична состојба
Силвана
071376120
Leaflet
Në fillim