Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UBAVA ZACUVANA GARNITURA

15 000 MKD

Shitet nga: xxx 07 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM TROSED na otvaranje so latofleks i dve FOTELJI so silikonsko polnenje, udobni i materijal mikrofiber cena 15.000 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione