Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed dvosed i fotelja

21 000 MKD

Shitet nga: Silvana 24 Korr 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава 3 год користена гарнитира, сочувана и во одлична состојба, материјал штоф , боја капучино
Тросед 236/89, на извлекување
Двосед 156/89
Фотелја 95/89
Silvana
071376120
Leaflet
Në fillim