Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova Garnitura

18 000 MKD

Shitet nga: Sase Dje 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava garnitura koristena samo 6 meseci!!!
Ima garancija do Septemvri 2019god!

Poradi zaminuvanje vo stranstvo prodavame i nov frizider Beko, sifonjer so lizgacki vrati, stalaza za knigi, bracen i edinecen krevet.

Telefon: 078439622
Leaflet
Në fillim