Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel

0 EUR

Shitet nga: Jove 19 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
1'Vitrina medijapan bela-400evra
2,Trosed(se pravi krevet),dvosed + fotelja+ klub masicka 250evra
3,Trpezariska masa(kaleno nekrslivo staklo metal nikel)- 6 stolici +tepih,kako na slika.300evra
Itajanski mebel vrvna klasa,kombinacija koza-materijal , SE KOMPLET za samo 900 evra -20%,.CENATA E FIKSNA.Koj prv toj gazda
Se naoga karsi studenskiot dom Goce Delcev naselba Karpos
Sobodno javete se vo sekoe vreme da vidite!
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione