Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agolna garnitura + masicka

15 000 MKD

35 000 MKD

Shitet nga: Марија 19 Pri 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Во цената е вклучено:
Аголна гарнитура 280x200цм (ширина 75цм/ висина на седечки дел 37цм) со опција за ротирање, 4 големи перници и 2 мали (навлаките се вадат и може да се перат во машина), мала масичка 90х90 со две црвени табуретки (еко кожа), тепих.
Цената не е фиксна.
Марија
070 429 514
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione