Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dve garnituri za sedenje

3 000 MKD

5 000 MKD

Shitet nga: Славица 10 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Trosed, dvosed na spustanje i fotelja.
Petosed i fotelja.
Zacuvani i vo odlicna sostojba.
Славица
071285152
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione