Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosed trosed i fotelja

12 000 MKD

Shitet nga: Симон Цветановски 07 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Гарнитурата е купена пред скоро 4 години. Добро е зачувана скоро како нова. За повеќе информации ѕвонете на бројот во секое време. Цената не е фиксна има простор за договор.
Симон Цветановски
072243575
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione