Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura za dnevna soba

Shitet nga: Marija 08 Gush 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Trosed , dvosed , fotelj , komplet detska soba.cena po dogovor
Leaflet
Në fillim