Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed vo odlicna sostojba

200 EUR

350 EUR

Shitet nga: Gordana Dje 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се продава одлично сочуван и особено квалитетен тросед „Симпо“ во зелена боја.
Материјал: Јута
Должина: 170 см
Длабочина: 100 см
Со механизам за спиење и навлаки кои се вадат за перење

Leaflet
Në fillim