Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cetiri fotelji i eden kauc

0 MKD

Shitet nga: Jane 20 Qer 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
SE prodavaat cetiri fotelji i eden kauc na rasklopuvanje vo odlicna sostojba. Cena: 1000 denari fotelja, 2000 denari kauc. Televizor 1000, grealica 1000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione