Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FOTELJI ODLICNO SOCUVANI

2 500 MKD

3 000 MKD

Shitet nga: violeta 05 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Се продаваат две половни клик-клак фотељли.
Навлаката се ваде и може да се пере.Цена на двете фотељи е 2500 ден.
violeta
076247530
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione