Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agolna garnitura i komoda za TV

500 EUR

Shitet nga: Laze 20 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava cela soba komplet so se masa
Leaflet
Në fillim