Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel za soba:Agolna garnitura+masa+komoda za TV

300 EUR

500 EUR

Shitet nga: Лазе 20 Qer 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava agolna garnitura, TV komoda i masa.
Лазе
070501582
Në fillim