Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARNITURA SEDMOSED

9 500 MKD

Shitet nga: LJUPCO 06 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
1. SE PRODAVA SEDMOSED VO ODLICNA SOSTOJBA
2. SE PRODAVA KAZAN ZA VARENJE RAKIJA, KOMLET VO ODLICNA SOSTOJBA CENA 15000
MKD
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione