Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska garnitura petosed

0 MKD

Shitet nga: Drago 14 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Se prodava trpezariska garnitura, petosed, klasicno masivno drvo, so tri stolici, bez masa. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione