Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TEPISI SKORO NOVI POVOLNO I ITNO

0 MKD

Shitet nga: Теписи 16 Sht 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat 2 tepiha, socuvani kako novi, koristeni edna zimska sezona, ispereni vo peralna za tepisi i spakuvani.
Kupeni se po cena 5535 denari dvata.
Dimenzii: 150 x 220, 2 komada.
Cena povolna!
Se prodava i garnitura za dnevna soba, za sto ima drug oglas, POGLEDNETE!
HITNO!
Теписи
077980860
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione