Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel za dnevna soba

0 MKD

Shitet nga: Јованка Dje 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава покуќнина:
- тесинтетика (слика 3) - 1800 мкд.
Гарнитура (тросед, двосед, фотеља) 7000 мкд
Еден тросед на спуштање- обновен тапацир 4000 мкд
Кауч на спуштање - 4000 мкд

Јованка
076540077
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione