Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tepisi volneni

1 500 MKD

Shitet nga: Daniela 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam dva volneni tepisi so dimenzii 2x3 m.
Cenata za eden e 1500 den.
Daniela
076377689
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione