Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tepisi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП 28 Shk 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prilep
ЛЕТЕН ПОПУСТ НА ГОЛЕМ ДЕЛ ОД АСОРТИМАНОТ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ-ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/mardinikartalprilep/ ПОВЕЛЕТЕ!!! Тел.070/429061.
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА. Тел.070/429061(вип).
Vizitoni faqen e biznesit tonë
МОША ПИЈАДЕ 55 Tregoje në hartë
070429061
https://www.facebook.com/tepisi.prilep/photos_albums

СЛИКИ ОД ТЕПИСИТЕ

САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione