Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jambolii

1 500 MKD

Shitet nga: goran 26 Maj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам 3 (три) јамболии рачна изработка од кои 2 (две) се воопшто не употребувани,скроз нови а едната е само ставена два месеци на тросед како прекривач.Цената е по парче и е фиксна.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione