Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tepisi

100 EUR

Shitet nga: Boris 19 Maj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
dva golemi tepiha i edna staza i dve mali stazi
eden tepih 1.50x2.35
vtor tepih 1.50x1.80
stazi 2 po 1.50x80
golema staza 3.00x75
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione