Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tepih 2.5x3.5m

3 000 MKD

Shitet nga: Tatjana Stojanovska 28 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava
Tatjana Stojanovska
071379705
Në fillim