Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAKAR IVERKA SO MEDIJAPAN

5 000 MKD

Shitet nga: olgica 12 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam plakar iverica so medijapan,dimenzii 230X150X50
Vgradeno osvetluvanje,tri pregradi i sest fioki
Vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim