Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izlog, pult i ukrasna vitrina

1 MKD

Shitet nga: Vele 22 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mnogu malku koristen i ekstra socuvan mebel od zlatara, a moze da se koristi i za drugi nameni.
Za saati, mobilni i mobilna galanterija, nakit i drugo.
Cena po dogovor...
Leaflet
Në fillim