Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dve palmi od 3 metri visina

0 MKD

Shitet nga: Донка 23 Maj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Продавам две палми од видот Trachycarpus fortunei.
Едната палма е со висина 3,30 м, а другата 3,40 м.
Цена по договор.
Контакт тел. 075 987 440, Донка
Донка
075987440
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione