Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAKAR ZAKACALKA

3 500 MKD

Shitet nga: Toni 04 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Zakacalkata e nova voopsto ne e koristena bese eksponat vo salon so dim: sirina 140 cm
visina 200 cm
Në fillim