Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POKUKNINA RAZNO

0 MKD

Shitet nga: Зоран 19 Maj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
-Биро 75х112х60 -1500 ден,
-Правосмукалка, чистач на пареа, плинска греалка, подно греење, биро, точак -парче 500 ден,
-Видеорекордер “панасоник”, касетофон, фотапарат СМЕНА 8M, фотоапарат КОДАК, kуинска вага, принтер, столици -парче 200 ден
Зоран
071349213
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione