Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA

4 990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Casada 30 Korr 14:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casada
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Pajisje
Të tjera
Фотелја за масажа - Alpha Sonic II

-Германско производство
-SolidTex материјал
-60 воздушни перничиња
-FULL AIR програма

Технички спецификации:

Бои: крем, крем-кафена, црна, сиво-црна, црвено-црна
Димензии исправена: 81 x 119 x 147 см
Димензии налегната: 81 x 92 x 176 см
Тежина: 96кг
Моќност: 150W
Време на работа: 20мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Јужен Булевар, Скопје Tregoje në hartë

http://casada.mk/
Leaflet
Casada
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 ЕУР
CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione