Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер

3 190 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Casada 30 Korr 17:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casada
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Pajisje
Të tjera
Фотелја за масажа - Beta Sonic II

-Германско производство
-SolidTex материјал
-20 воздушни перничиња
-60 степени температура на греење
-3 елементи во пределот на стапалата

Технички спецификации:

Бои: сиво-црна, крем-портокалова, крем-кафена
Димензии исправена: 76 x 110 x 143 см
Димензии налегната: 76 x 98 x 168 см
Тежина: 92кг
Моќност: 150W
Време на работа: 20мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Јужен Булевар, Скопје Tregoje në hartë

http://casada.mk/
Leaflet
Casada
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
REFLEXOMED II - Масажер за нозе 629 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione