Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA

5 990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Casada 30 Korr 14:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Pajisje
Të tjera
Фотелја за масажа - SKYLINER II

-Германско производство
-23 Автоматски програми
-LCD Екран на допир
-braintronics®

Технички спецификации:

Бои: бело|сива, црно|сива
Димензии исправена: 80 x 148 x 120 см
Димензии налегната: 80 x 180 x 105 см
Тежина: 141кг
Моќност: 220W
Време на работа: 20мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Јужен Булевар, Скопје Tregoje në hartë

http://casada.mk/

SKYLINER II - Фотелја за масажа

Leaflet
Casada
BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер 3 190 EUR
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 EUR
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 EUR
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione