Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komarnici Roletni balkon staklo tendi

Shitet nga: Bilent 20 Qer 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Vrsime izrabotka i montaza po merki:
Roletni,
Plise komarnici
Rolo komarnici
Fiksni komarnici
Balkon staklo
Pergola i
Gijotin
Tel. 070 353 584
Leaflet
Në fillim