Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel

0 MKD

Shitet nga: vasil 05 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
se prodava mebel, elementi od detska soba i tv. masa i stolici. tv 3000 den. stolica 900 denari vkupno 4. masa 2000 denari.biro 2500. plakar so dve vrati 5000 denari. plakar so fioki 4000 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione