Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

АРХИТЕКТУРА ПРОЕКТИРАЊЕ ДИЗАЈН И УРЕДУВАЊЕ

0 MKD

Shitet nga: KARH_Atelier 25 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
KARH_Atelier - Cтудио за Архитектура, Дизајн и Уредување на домот преку следење на најнови трендови. Секоја инспирација прикажана во 3Д проекција. 🏘📐

KARH_Atelier ги нуди следниве услуги:
- ПРОЕКТИРАЊЕ И ДИЗАЈН на секаков тип на објекти (станбени куќи, згради, административни и комерцијални објекти, индустриски погони и магацини)
- ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ (од идеен проект - до изведбени проекти со одобрение за градба со целокупна потреба документација : фаза архитектура, фаза статика, енергетска ефикасност, ППЗ, водовод и канализација, електрика).
- 3D РЕНДЕРИ- за фотореалистичен приказ на вашиот објект или ентериер.
- Со долгогодишно искуство и ги поседуваме сите потребни овластувања.

- Консултации и цени по договор.
077727086

https://karh-atelier.business.site/
https://www.instagram.com/karh_atelier/
KARH_Atelier
077727086
Në fillim